| Literair diner voor kids met Tosca Menten |
|
|
|
Woensdag, 29. September 2010, 18:30 - 21:00
|
|

Tosca Menten komt naar Strijen in restaurant Pinokkio
De bekende grappigste schrijfster van Nederland Tosca Menten komt op “visite” zoals zij dat zelf noemt. Het belooft een hilarische avond te worden, vooral als zij stukjes gaat voorlezen uit bijvoorbeeld Dummie de mummie en de tombe van Achnetoet, Dummie de mummie en de gouden scarabee en Vieze Lieze. Natuurlijk gaat zij niet alleen voorlezen dat zou saai worden.
De Stichting Samenlevingsopbouw Strijen en Bibliotheek Hoeksche Waard organiseren dit literair diner voor kids in Restaurant Pinokkio. Bram de Jong van Albert Heijn is een sponsor, maar wees niet bang, hij gaat niet koken en Tosca heeft aan Don van Pinokkio beloofd dat zij geen pannenkoeken gaat bakken in zijn keuken. Wát we gaan eten blijft nog een geheim!
Bel snel naar de bibliotheek in Strijen (078 6741041) of vul het inschrijfformulier in om je op te geven, want vol is echt vol!
Wanneer: woensdag 29 september van 18.30 uur tot ongeveer 21.00 uur Toegangsprijs: € 12,50 (je gelooft het gewoon niet je krijgt er ook nog 2 drankjes bij !!)
|
|
Locatie : Restaurant Pinokkio, Boompjesstraat 3 te Strijen |
Terug
|