CoderDojo

Zaterdag 6 september 2025, van 11:00 tot 13:00 | Bibliotheek Oud-Beijerland Centrum

Kosten: gratis

Deze activiteit heeft in het verleden plaatsgevonden. Klik hier voor alle actuele activiteiten.

Ook zo nieuwsgierig hoe dat gaat: spelletjes programmeren, hoe een Arduino werkt en wat het verschil is met een Microbit? Hoe je LEGO robotjes programmeert of een eigen ontwerp kunt uitprinten met de 3D-printer? Kom dan naar de CoderDojo op zaterdag 6 en 20 september 2025 in het MaakLokaal van de Bibliotheek Oud-Beijerland in het Oude Raadhuis.

De Bibliotheek Hoeksche Waard is aangesloten bij de Internationale club van de CoderDojo waar kinderen (Ninja’s!) van 8 t/m 17 jaar zelfstandig aan de slag gaan met programmeren en het bouwen aan websites, games of robotjes. Bij CoderDojo ligt de focus op het (leren) programmeren en het ontmoeten van like-minded leeftijdsgenoten.

Deelname is gratis, maar er wordt wel een bijdrage gevraagd voor de vergoeding van materialen zoals hout, vinyl, filament en gebruiksvoorwerpen zoals mokken en tasjes. S.v.p. aanmelden via de officiële website van CoderDojo: https://zen.coderdojo.com/dojos/nl/hoeksche-waard/hoeksche-waard. Daar dient men éénmalig een account aan te maken.

De CoderDojo vindt plaats op de eerste en derde zaterdag van de maand. In september is dat op 6 en 20 september van 11:00 tot 13:00 uur in de Bibliotheek het Oude Raadhuis in Oud-Beijerland, Waterstal 1.

De laptops, robotjes, laptops, 3D-printer, lasersnijder en andere apparaten voor de CoderDojo zijn gesponsord door het Oranje Fonds, Cultuurfonds, VSB fonds en stichting Pica.

Aanmelden