Goed ademhalen

Donderdag 30 oktober 2025, van 19:00 tot 21:00 | Bibliotheek Oud-Beijerland Centrum

Kosten: gratis

Deze activiteit heeft in het verleden plaatsgevonden. Klik hier voor alle actuele activiteiten.

Heb jij of iemand in je omgeving last van benauwdheid of ademhalingsklachten? Kom dan naar de inwonersbijeenkomst over ‘Goed Ademhalen’. De Zorggroep Hoeksewaard (namens de huisartsen) en de Bibliotheek Hoeksche Waard zijn een samenwerking gestart om inwoners van de Hoeksche Waard te ondersteunen bij het omgaan met chronische aandoeningen. In De Bibliotheek Oud-Beijerland Centrum stellen zij het onderwerp ‘Goed Ademhalen’ aan de orde op donderdagavond 30 oktober van 19.00 tot 21.00 uur.

Bij deze bijeenkomst krijg je praktische tips en uitleg over hoe je beter kunt omgaan met benauwdheid, hoe een goede ademhaling kan helpen én wat je zelf kunt doen om klachten te verminderen. De avond is onder leiding van een fysiotherapeut en een praktijkondersteuner, die hun kennis en ervaring graag met je delen. Er is volop ruimte voor het stellen van vragen.

De bibliotheek is een toegankelijke en vertrouwde plek waar mensen terechtkunnen voor betrouwbare informatie. Dit geldt ook voor het thema Gezondheid. Zij doen dit door in te zetten op taal – en digitale vaardigheden en hulp en informatie te bieden in samenwerking met betrouwbare en neutrale organisaties.

Aanmelden

Goed ademhalen is bij De Bibliotheek Oud-Beijerland Centrum, (Waterstal 1) op donderdagavond 30 oktober van 19.00-21.00 uur. Deze bijeenkomst is toegankelijk voor alle inwoners in de Hoeksche Waard. Deelname is gratis, aanmelden is noodzakelijk. Dat kan via onderstaande knop.

Aanmelden